74809. Grukedel af kobber med to hanke, 19. årh.

Stemplet. H. 41,5 cm, diam. 51,5 cm.

Varenr 74809

5 Februar 2020 20:53

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.800 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

185081.800 DKK2020-02-05 20:51
81061.700 DKK2020-02-05 20:51
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms