74910. Peter Marius Sand Holm (1893-1976): Kystparti med maler

Olie på pap, sign. Sand Holm. 42 x 51 (56 x 65) cm.

Varenr 74910

5 Februar 2020 20:40

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK 1.800 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

185151.800 DKK2020-02-05 20:38
3401.700 DKK2020-02-05 20:32
56431.600 DKK2020-02-05 19:47
AZ81128550 DKK2020-02-05 14:53
29188425 DKK2020-02-01 18:28
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner