73762. Ubekendt maler: Parti fra Korsgade på Nørrebro

Olie på masonit, sign. J. Doller. 73 x 92 cm

Varenr 73762

29 Januar 2020 19:59

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner