74175. Jais Nielsen (1885-1961): Komposition

Litografisk tryk, sign. i trykket.
Indrammet bag glas: 44 x 33,5 cm.

Varenr 74175

29 Januar 2020 19:58

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.300 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

295611.300 DKK2020-01-29 19:53
264161.200 DKK2020-01-29 19:51
17460900 DKK2020-01-29 13:26
23851800 DKK2020-01-26 22:16
HENRY700 DKK2020-01-25 18:26
26809600 DKK2020-01-22 17:42
22300500 DKK2020-01-23 08:29
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner