74285. Asger Jorn (1914-1973): Komposition

Litografisk tryk, sign. i trykket.
Indrammet bag glas: 65 x 70 cm.

Varenr 74285

29 Januar 2020 19:58

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 2.200 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

294562.200 DKK2020-01-29 19:27
IRENEOLESE2.000 DKK2020-01-29 19:32
LINNEMANN650 DKK2020-01-29 15:16
28683550 DKK2020-01-24 10:53
4165425 DKK2020-01-24 10:20
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner