74285. Asger Jorn (1914-1973): Komposition

Litografisk tryk, sign. i trykket.
Indrammet bag glas: 65 x 70 cm.

Varenr 74285

29 Januar 2020 19:58

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 2.200 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

294562.200 DKK2020-01-29 19:27
IRENEOLESE2.000 DKK2020-01-29 19:32
LINNEMANN650 DKK2020-01-29 15:16
28683550 DKK2020-01-24 10:53
4165425 DKK2020-01-24 10:20
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms