73241. Ubekendt kunstner: Død stær

Olie på pap, 20 x 25 cm. Sign. monogram TS Rosenvænget 1911

Varenr 73241

29 Januar 2020 20:52

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms