74437. Sminkebord/kommode af nøddetræ, 19. årh.

Kommode af mahogni og rodfinér med svungen front med fire skuffer, de tre let tilbagetrukne. Overdel med to små skuffer med sideværts udtræk og stort ovalt spejl monteret på udskårne støtter.
B. 105 cm, D. 55, kommodens H. 86, med spejl 179 cm

Varenr 74437

29 Januar 2020 20:13

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 1.100 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

F161.100 DKK2020-01-29 20:01
190451.000 DKK2020-01-29 19:08
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms