74416. Lysberg Hansen & Terp: Etagère med skuffe

Væghængt etagere af lakeret mørkt træ med tre hylder og en skuffe, åbne sider. Mrk. med plakette i skuffen. H. 87,5, B. 41, D. 17 cm
Brugsspor, ridser på en hylde

Varenr 74416

29 Januar 2020 20:08

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 900 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

27090900 DKK2020-01-29 20:06
24544850 DKK2020-01-29 20:05
JOOS500 DKK2020-01-29 18:49
22995475 DKK2020-01-29 19:09
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms