74412. Kommode i engelsk military stil med lædertop og messingkanter

Lav kommode i engelsk stil med grønbrunt læde rpå pladen og kant af messing. Tre mindre og to store skuffer med messinggreb samt bæregreb i siderne. På sokkel. 20. årh. L. 91,5, D. 46, H. 57 cm
Pæn stand med almindelige brugsspor

Varenr 74412

29 Januar 2020 20:07

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms