73582. Ubekendt kunstner: "Sommeraften Nord for Kronborg" og "Gjethuset på Kongens Nytorv" (2)

Olie på papir monteret på lærred. 13 x 15,5 cm. Usign. I ens grønne rammer

Varenr 73582

15 Januar 2020 20:32

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 950 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24254950 DKK2020-01-15 20:30
29435900 DKK2020-01-15 18:11
9677850 DKK2020-01-14 19:41
25568800 DKK2020-01-14 13:23
18657700 DKK2020-01-11 18:30
18436650 DKK2020-01-11 17:54
26815500 DKK2020-01-11 13:10
22244450 DKK2020-01-09 19:21
28495400 DKK2020-01-08 13:51
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms