74028. Windsor armstol af elmetræ, 20. årh.

Tremmeryg med udskåret midtersprosse, drejede ben med buet sprosse. H. 102, B. 56,5 Sh. 44 cm.

Varenr 74028

15 Januar 2020 20:19

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.600 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

200761.600 DKK2020-01-15 16:46
184861.500 DKK2020-01-14 20:44
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms