73227. Et par små spejle i forgyldte rammer i rokokostil

Rigt dekorerede rammer med forgyldning, 20. årh.

Varenr 73227

18 December 2019 20:13

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

37801.400 DKK2019-12-18 20:07
251391.300 DKK2019-12-18 19:48
285361.200 DKK2019-12-15 18:07
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms