72776. Humlebæk keramik og Anders Høy: Krus og tallerken dekorerede i farver

Krus med grøn hank, cremefarvet korpus med mølle og kvinde med mælkespande, stemplet Humlebæk Keramik H.10 cm, samt lille dyb tallerken/skål med blomster i blå og gul. Diam. 18 cm, sign. Anders 407

Krus med limet skår på kanten

Varenr 72776

18 December 2019 20:07

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner