73409. Bjørn Wiinblad (1918-2006): Eva vase nr. V53

Dekoreret i polykrome farver, sign. monogram og dateret 76. H. 29 cm.
Lille afslag på spidsen af ene finger,

Varenr 73409

18 December 2019 20:06

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 3.200 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

260573.200 DKK2019-12-16 19:21
82773.000 DKK2019-12-14 10:59
9482.000 DKK2019-12-15 15:52
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner