73328. Kai Nielsen (1882-1924): Portræt

Olie på lærred. U.r. Sign. Kai IX. 65 x 61

Varenr 73328

18 December 2019 20:45

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.600 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

12271.600 DKK2019-12-18 20:37
PMH1.500 DKK2019-12-18 20:42
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner