73328. Kai Nielsen (1882-1924): Portræt

Olie på lærred. U.r. Sign. Kai IX. 65 x 61

Varenr 73328

18 December 2019 20:45

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.600 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

12271.600 DKK2019-12-18 20:37
PMH1.500 DKK2019-12-18 20:42
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms