73242. Peter Nyborg (1937- ): Isle of Man. Lion de Norman

Olie på lærred, 80 x 60 cm. Sign. monogram 20.11

Varenr 73242

18 December 2019 20:41

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 1.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

228231.000 DKK2019-12-18 18:00
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner