64894. Ubekendt kunstner - efter C. W. Eckersberg: Rygvendt kvinde, Florentine

Olie på plade. 72 x 56 cm. På bagside: Denne C. W. Eckersberg blev restaureret i foråret 1946. Holger Havrehed. Krakeleringer og opboblinger

Varenr 64894

8 Januar 2020 20:59

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 42.000 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 20000-30000 DKK

LUNDE42.000 DKK2020-01-08 20:57
2940440.000 DKK2020-01-08 18:09
2416.000 DKK2020-01-08 20:52
 15.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms