72760. Marie Henriques: Udsigt fra en terrasse mod Tåsinge

Olie på lærred, sign. MH31, 65 x 48,5 cm

Varenr 72760

4 December 2019 20:44

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.800 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

222911.800 DKK2019-12-04 20:42
NIV20301.700 DKK2019-12-04 20:41
29253850 DKK2019-12-01 16:11
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms