80. Olaf Rude (1886-1957): Vej gennem efterårsskov

Olie på lærred, sign. Olaf Rude. 80 x 100 cm

Varenr 73786

30 April 2020 17:00

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 12.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 15000 DKK

Kvalitetsauktion 287,