72. Thor Lindeneg (f. 1941): Surreel komposition

Vandfarve på papir, sign. Lindeneg og dateret 84.
Indrammet bag glas: 84 x 70 cm.

Varenr 75952

30 April 2020 17:00

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 3.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 5000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Kvalitetsauktion 287,