146. Ole Ring (1902-1972): Landskab med vand opdæmmet bag stigbord

Olie på lærred, sign. Ole Ring.
25,5 x 41 cm.
Kleist etiket på rammen.

Varenr 74661

30 April 2020 17:00

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 6.500 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 6000-8000 DKK

298825.000 DKK2020-04-27 17:50
3405.000 DKK2020-04-30 14:59
9484.500 DKK2020-04-25 15:24
 4.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 287,