145. Ole Ring (1902-1972): Forår, Herstedvester

Olie på lærred, sign. Ole Ring.
35 x 47 cm.
Kleis etiket

Varenr 74694

30 April 2020 17:00

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 3.500 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

3403.400 DKK2020-04-30 14:59
9483.200 DKK2020-04-25 15:25
148993.200 DKK2020-04-29 17:25
 2.400 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 287,