136. R. Gessner, 19 årh. Opstilling med blomster. Sign.

Olie på panel, sign. R. Gessner. 24 x 20 cm. Samtidig ramme.

Varenr 76258

30 April 2020 17:00

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 7.500 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

208327.000 DKK2020-04-29 11:54
283366.500 DKK2020-04-29 09:28
301425.000 DKK2020-04-28 22:30
X3ETNC2.200 DKK2020-04-07 11:47
242052.000 DKK2020-03-13 12:59
 2.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 287,