135. C. W. Eckersberg skole/elev: Florentine med blottede bryster svøbt i rødt og hvidt klæde

Olie på lærred, 55 x 43 cm. Usign. Overrensning og krakeleringer

Varenr 76485

30 April 2020 17:00

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 42.000 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 12000 DKK

3409.000 DKK2020-04-30 15:01
9488.500 DKK2020-04-25 15:22
115448.000 DKK2020-03-25 18:37
 8.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 287,