134. Constantin Hansen (1804-1880): Barn ridende på stork

Olie på lærred, 35 x 37 cm, Sign. Const H 1876. Mærkat Pompeiansk Vægmaleri 1875 (skader øverst)

Varenr 76176

30 April 2020 17:00

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 6.000 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 12000 DKK

299856.000 DKK2020-04-30 15:17
 6.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 287,