72639. Lis Zwick (f. 1943) "Tvillingerne I", litografi i farver

Sign. Lis Zwick 1992, 30/250. Bladstørrelse 72 x 52.
Uindrammet.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar.

Varenr 72639

27 November 2019 20:20

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.100 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

TINGFINDER1.100 DKK2019-11-27 20:17
IRENEOLESE1.100 DKK2019-11-27 20:18
MO23BOX117125 DKK2019-11-20 19:40
21441100 DKK2019-11-20 18:22
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms