72267. Bjørn T. Hansen (1942-2007): Komposition

Olie på lærred, sign. Bjørn T. Hansen og dateret Vence 89. 55 x 38 (66,5 x 49,5) cm.

Varenr 72267

13 November 2019 20:17

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.700 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

JUSTITIA1.700 DKK2019-11-13 20:15
202111.600 DKK2019-11-13 20:14
MO23BOX117650 DKK2019-11-13 19:54
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms