71934. Johan Neumann (1860-1940): Den danske flåde i kamp

Olie på lærred. Sign. Johan Neumann. 53 x 87 cm.
Reparation midt på lærredet

Varenr 71934

6 November 2019 20:47

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 12.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

1387812.000 DKK2019-11-06 20:45
2071711.000 DKK2019-11-06 20:45
3402.600 DKK2019-11-05 23:46
THAL1.000 DKK2019-11-02 21:49
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms