71659. Gulmalet skab i kinesisk stil

To fløjet skab med gul lak og dekoreret med sommerfugle. To hylder indvendigt, lukke af metal. B. 53, D. 33, H. 150 cm. 20./21. årh.
Alm. brugsspor

Varenr 71659

23 Oktober 2019 20:55

Vurdering 1500 DKK

255682.000 DKK2019-10-23 20:52
147821.900 DKK2019-10-23 20:51
51601.500 DKK2019-10-23 20:44
204011.100 DKK2019-10-23 16:57
ROLFERIKJ850 DKK2019-10-19 13:41
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms