71597. C. V. Balsgaard: Jordbær

Olie på plade, sign. C. V. B. 18 x 22 (28 x 32) cm.

Varenr 71597

23 Oktober 2019 20:40

Vurdering 800 DKK

232211.700 DKK2019-10-23 20:36
3401.600 DKK2019-10-23 11:05
221791.200 DKK2019-10-23 14:46
BB23231.000 DKK2019-10-21 20:13
26642425 DKK2019-10-18 11:26
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms