70615. Spejl og stand, 19. årh.

Spejl med udskåret hoved øverst H. 39, B. 16 cm.
Stand af bemalet og udskåret træ, sammenklappelig H. 18, B. 20, D. 13 cm.

Varenr 70615

9 Oktober 2019 20:25

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 750 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 600 DKK

X3ETNC750 DKK2019-10-09 19:34
28973700 DKK2019-10-09 20:11
20442500 DKK2019-10-09 13:17
23487375 DKK2019-10-03 07:39
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms