89. Joseph Vernet (1714-1789): Marineforlis

Olie på kobberplade, 19,5 x 24 cm.
Sign. J. Vernet

Varenr 72689

12 December 2019 17:00

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK 20.000 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 15000 DKK

2253212.000 DKK2019-12-12 09:57
X3ETNC11.000 DKK2019-12-11 21:19
 7.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 286,

Bemærk at fortrydelsesretten ikke gælder denne auktion. Ethvert køb er bindende. Vi bestræber os på at beskrive væsentlige fejl og mangler, men opfordrer til at man selv besigtiger varen eller kontakter os for uddybende oplysninger.

Andre populære emner