88. Ubekendt kunstner: Angrebssceneri med rytterofficer

Olie på lærred, rammemål 64,5 x 48 cm. Inventarstempel 339 LN
(reparation og krakeleringer)

Varenr 70527

12 December 2019 17:00

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 2.800 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

Kvalitetsauktion 286,

Bemærk at fortrydelsesretten ikke gælder denne auktion. Ethvert køb er bindende. Vi bestræber os på at beskrive væsentlige fejl og mangler, men opfordrer til at man selv besigtiger varen eller kontakter os for uddybende oplysninger.

Andre populære emner