86. Ubekendt Kunstner: Portræt af ung kvinde iført guldbroderet kjole med blondekant. 18. årh.

I hår blå og røde blomster. Olie på lærred. 60 x 50 cm

Varenr 71196

12 December 2019 17:00

Vurdering 10000 DKK

Kvalitetsauktion 286,

Bemærk at fortrydelsesretten ikke gælder denne auktion. Ethvert køb er bindende. Vi bestræber os på at beskrive væsentlige fejl og mangler, men opfordrer til at man selv besigtiger varen eller kontakter os for uddybende oplysninger.

Andre populære emner